Renolit

renolit-e1407151903170

Renolit Gergi Tavan Sistemleri

Renolit, lider yüksek kalite plastik PVC film/membran üreticilerinden biridir. Tüm dünyada teknik uzmanlık, modern tasarım ve güvenilir servis ve müşteri odaklı hizmetleriyle bilinmektedir.

65 yıldır kalite ve yenilik standartlarını belirleyen öncü ve bağımsız bir aile şirketi olan Renolit, bugün 4500’den fazla çalışanı ve 30’dan fazla üretim tesisi ve satış ağıyla hizmet vermektedir.

Renolit termoplastik filmleri mobilya, yapı malzemeleri yanı sıra dekoratif yüzeylerle elektronik ürünlerde, çatı yalıtımı, altyapı imalatı ve yüzme havuzlarında kullanılmaktadır. Renolit ayrıca, medikal uygulamalarda, yapı ve otomotiv sektöründe kullanılan geri dönüşümlü kompozit panel üretiminde kullanılan film ve tüpler üretmektedir.

Renolit membranları, ofis yönetim ekipmanlarında, otomobillerin iç tasarımında, grafik dizayn ve etiket baskı sektöründe kendi kendine yapışabilen ürünlerde anahtar materyal olarak kullanılmaktadır.

 

RENOLIT PVC GERGI TAVAN SİSTEMLERİ
Tavan ve duvarlarda sınırsız tasarım seçeneği sunan dekoratif streç gergi tavanların ana unsuru olan pvc membranlar Renolit tarafından üretilmektedir. Stil sahibi ve çekici yaşam ve ofis alanları, antreler, toplantı odaları ve tavanlar için Renolit pvc membranları çok önemli bir tasarım ürünü olarak ortaya çıkmaktadır.

Geniş renk ve desen yelpazesi…
Renolit gergi tavan membranları tavanları, sınırsız ışık ve renk oyunlarının yapılabildiği bir alan haline dönüştürmektedir. Geniş renk yelpazesinden kişisel renginizi seçebilirsiniz. Transparan modeller, ekstra ışık etkileri yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Yüksek kalite..
Renolit gergi tavan membranları mükemmel yüzey kalitesi sunar. Keskin ve pürüzsüz yüzeyi, membran rulolarının her bölümünde aynı kalitede ve aynı renkte bir bütün olarak sunulmaktadır. High gloss ürünler ile de kusursuz bir ayna etkisi yakalayabilirsiniz.

PVC Gergi Tavan Sistemleri, hayal gücünüzü kullanarak tavan, duvar ve kolonlarınızda sınırsız tasarımlar yapma imkanı sağlar.

Mekanlarda başka hiçbir malzeme ile elde edemeyeceğiniz görsel zenginliği; tasarlanan bütün formlara girebilme özelliği ve farklı ışık uygulamaları sayesinde yakalayabilirsiniz.

Gergi Tavan Sistemlerinde kullanılan PVC membranlar sektöründe dünya devi olan Alman Renolit firması tarafından üretilmektedir.

Gergi tavan tasarımlarınızın en kusursuz şekilde hayata geçirilebilmesi için Türkiye’nin en profesyonel ürün destek ekibi, montaj ve servis süreçlerinde size hizmet sunmaktadır.

Teknik Özellikler

* Alev-geciktirici özellikli, yüksek performanslı flexiable panel
* %100 geri dönüşümlüdür.

Yangın Dayanımı
* Alev almaz, Klasifikasyon M1

Dayanıklılık
* Su, deniz suyu, rutubet, tuzlu çözeltiler ve x ışınları
* Max konsantre değeri %10 olan soda ve %15 olan nitrik asit

Hijyen
* Sterilize, yıkanabilir, mantar barındırmaz, non-toksin

Ölçüler
* Lake ve Transparan için kalınlık DIN EN ISO 2286-3 göre 0.18 mm.
* Lake ve Transparan için ağırlık ISO 2286-2 göre 240 gr/m2
* Süet için kalınlık DIN EN ISO 2286-3 göre 0.36 mm.
* Süet için ağırlık ISO 2286-2 göre 360gr/m2

Buhar Geçirgenliği
* Bağıl Nem %65 RH = 0.0030 gr/hr m2 mm Hg
* Bağıl Nem %65 RH = 0.0045 gr/hr m2 mm Hg
(Ölçü stabilitesi -15C ile +45C’dir.)

Isı Geçirgenlik Katsayısı
* 0.16 x cal/m H C

Kopma Mukavemeti
* ISO 527-3/2/200 göre 20 mpa

Uzama
* ISO 527-3/2/200 göre %200
Isı “K” Katsayısı
* K = 0.785 ; 3 cm hava + 4.5 cm taş yünü izolasyon ile

Işık Yansıtma ve Geçirgenlik
* Lake için; geçirgenlik: %9.5 – yansıtma: %79.4
* Metalik için; geçirgenlik: %9.6 – yansıtma: %8.4
* Transparan için; geçirgenlik: %76 – yansıtma: %40.3

 

Renolit® PVC üreticilerinin sürdürülebilir ve çevreci ürünler sunmak için kurmuş oldukları Vinyl Plus komitesinin de bir üyesidir.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page