Hakkımızda

Antik Roma’da ipek kumaşlar ahşap çerçevelere gerilerek mekanlar renklendiriliyordu. O günden bu yana yaşam alanlarımız çeşitlendi, formlar değişti, malzemeler geliştirildi. Herşey sağlıklı ve mutlu bir yaşam için değil mi? Bu gün artık yaşam alanlarımızı Gergi Tavanlar renklendiriyor.

Avrupada 40 yılı aşkın süredir kullanılagelen gergi tavan sistemlerini kaynağında aldığı eğitimler ile 2011 yılında Adana’ya taşıyan firmamız, bugün müşteri memnuniyetini esas alıp, güven ve dürüstlük ilkelerini ön planda tutarak, kendi bünyesinde üretimini ve tasarımlarını yaptığı ürünleri büyük bir titizlikle müşterilerine sunmaktadır.
Fransa ve Almanya’ daki dev üreticilerden tedarik ettiği malzemeler ile Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde uygulamalar yapan ve başarılı büyük projelere imza atan firmamız; tavan aydınlatması ve dekorasyonu için basit, esnek ve verimli çözümler üretmektedir.
Adana’da hizmet vermeye başladığımız dekorasyon çözümleri konusunda ilkleri Adana’ya kazandırmaya devam ediyoruz.
Adana’da ilk kez polimerik foto zemin kaplamaları, dekoratif zemin uygulamaları, duvar ve mutfak ara panelleri, mutfak ara panel cam kaplamaları, foto fayans, 3 boyutlu duvar kağıdı uygulamaları, gergi tavan ve dekoratif aydınlatma sistemleri uygulamalarının üretim ve montajını gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimize, kaliteli ve disiplinli çalışmanın ürünlerini sunmuş olmanın mutluluğuyla , kendimizi sürekli yenileyerek, bize güvenen müşterilerimizle yolumuza devam ekmekteyiz…

Hizmetlerimizi  her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktayız.
Uzman uygulayıcı kadromuzla, şık, sağlam ve ekonomik çözümlerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.

İletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, ücretsiz keşif ve fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Furkay Yapı Dekor olarak;

  • Gergi Tavan & Dekoratif Aydınlatma Sistemleri
  • 3D Polimerik Foto Zemin
  • Dekoratif Şap Uygulamaları
  • Mutfak Tezgah Arası (Alınlık) Resimli Cam Paneller
  • Cam Fayans

gibi yapı-inşaat sektörünün dekoratif ürünler, kaplamalar, tavan ve aydınlatma sistemleri halkalarına hizmet vermekteyiz.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page