gergi-tavan-kumaş-üretim

Üstün Kalite 
Fransız Barrisol ve Alman Renolit gergi tavan kumaşları, mükemmel yüzey kalitesi sağlar. Tam düz ve pürüzsüzlük ile mükemmel sonuçlar elde edilebilir. A++ Kalitesinde gergi tavan kumaşları  geniş alanları kapsayacak şekilde ideal ürün garantisi verir.  Lake gergi tavan kumaşları ile mükemmel ayna efektli parlak yüzey ile elde edilir.

Furkay Gergi Tavan Kumaşlarında kullanılan malzemelerin içinde asla ağır metaller bulunmaz ve insan sağlığına zararlı hiç bir madde içermez. Gergi Tavan Dekoratif yüzey malzemeleri ile  bizim geniş ürün yelpazesi, teknik uzmanlık ve deneyimi, yaratıcı becerileri ve yüksek tasarım standart ile birlikte, müşterimiz olarak, en iyi ürün nitelikleri ile hemen her uygulamaya ve forma girebilen gergi tavan uygulamaları sizleri bekliyor.

BASKI TEKNOLOJİSİ İLE ŞIK TASARIMLAR

Rho512R-349x200Durst HD RHO 1000 UV baskı kalitesinde gergi tavan kumaş baskıları yapmaktayız. Dijital UV baskı ile gergi tavanlarınız daha canlı ve daha gerçek.  Tavanlarınızda baskı tekniğiyle sınırsız tasarım olanağı…

TASARIM GÖRSELLERİ

baskı-görselleriFurkay gergi tavan sistemlerinin sizlere sunduğu ücretsiz baskı görsellerinden birini veya bir kaçını seçerek hemen bir dijital baskı gergi tavana kavuşabilirsiniz. İstediğiniz görseli seçmeniz yeterli..

UYGULAMA ALANLARI

gergi-tavan-kullanım-alanlarıGergi tavan sistemi bir çok alanda kullanılmaktadır. Mimarların vazgeçilmez tavan tasarımları içinde ilk sırada yer alan gergi tavan sistemi hem aydınlatma hemde dekoratif amaçlar için kullanılır.

maxresdefault gergi tavan filmleriGeniş ürün yelpazesi ve bir çok değişik doku gergi tavan kumaşları ile hizmet vermektedir. Gergi tavan kumaşlarımız sadece gergi tavan sisteminde değil hem reklam sektöründe hemde gergi duvar sistemlerinde kullanılmaktadır.
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page